~ grafika
~ dtp
~ předtisková příprava
~ tisk
~ distribuce
~ letáky
~ pozvánky
~ vizitky
~ samolepky
~ programy
~ knihy
~ periodika

O firmě

Činnost firmy

Nakladatelství Jalna nabízí široké spektrum služeb a pracuje jako zakázkové nakladatelství a grafické studio. Vydavatelská činnost je zejména soustředěna na realizaci reklamních, účelových a informačních tisků, periodik a knih.

 

Naše služby spočívají v kompletním zpracování tiskových zakázek tj. od grafického návrhu přes předtiskovou přípravu až po samotný tisk, včetně distribuce těchto produktů. Další činností je pořizování fotodokumentace, příprava výukových a prezentačních souborů pro přednášky a výroba propagačních panelů. Připravujeme též texty pro elektronické publikování (e‑knihy pro čtečky, tablety a další mobilní zařízení).

 

Vlastním nákladem vydáváme již čtvrtou dekádu měsíčník Listy Prahy 1. V knižní produkci se zaměřujeme na začínající a neprofesionální autory.

Historie firmy

Nakladatelství Jalna jsme založili v roce 1991. Navázali jsme tak rodinnou nakladatelskou tradici, kdy již v roce 1936 začali rodiče vydávat informační věstník „Obecní správa“ (do roku 1942) a po roce 1945 „Rukověť pro Národní výbory“ (do roku 1949).

 

Jako rodinná firma jsme se zprvu zabývali drobnou tiskovou produkcí a fotografickými službami. Během dvacetileté existence firmy jsme postupně rozšiřovali nabídku služeb až do dnešní podoby, kdy zajišťujeme komplexní služby v oblasti nakladatelské činnosti a reklamní tiskové produkce.

Zákazníci

Mezi naše zákazníky mimo jiné patří (abecedně):

 

Archeologický ústav
CEVRO a CEVRO Institut
Česká iniciativa pro astma
Lundbeck
Národní památkový ústav
Nedoklubko
Svět knihy